AA1206FR-0715K8L
MFR.Part #
AA1206FR-0715K8L
JLCPCB Part #
C4357286
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS