AA0805JR-071R2L
MFR.Part #
AA0805JR-071R2L
JLCPCB Part #
C2099544
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS