1.5KE16A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE16A/B
JLCPCB Part #
C3715517
Package
DO-201
Description
1.5kW 13.6V 15.2V 22.5V 67.6A TVS Unidirectional DO-201 Abolished Device ROHS