AA0805FR-079M53L
MFR.Part #
AA0805FR-079M53L
JLCPCB Part #
C2099573
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS