AA0805FR-07412RL
MFR.Part #
AA0805FR-07412RL
JLCPCB Part #
C2102369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS