AA0805FR-072M49L
MFR.Part #
AA0805FR-072M49L
JLCPCB Part #
C3928159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS