AA0805FR-0727K4L
MFR.Part #
AA0805FR-0727K4L
JLCPCB Part #
C4105363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS