AA0805FR-07118RL
MFR.Part #
AA0805FR-07118RL
JLCPCB Part #
C4024855
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS