AA0805FR-0710K2L
MFR.Part #
AA0805FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C2099040
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS