AA0402FR-0754K9L
MFR.Part #
AA0402FR-0754K9L
JLCPCB Part #
C4309476
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS