AA0402FR-07374KL
MFR.Part #
AA0402FR-07374KL
JLCPCB Part #
C4245272
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS