AA0201FR-0724R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0201FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C2101959
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS