AA0201FR-071K78L
MFR.Part #
AA0201FR-071K78L
JLCPCB Part #
C2101965
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS