15KPA17CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA17CA/B
JLCPCB Part #
C3711827
Description
15kW 17V 18.99V 29.3V 515.4A TVS P600 Abolished Device ROHS