YZD0002-20120-02
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZD0002-20120-02
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 12V 12mm 1A 1P 50mΩ 9.5mm Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS