YZ212020073P-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZ212020073P-01
Description
-40℃~+85℃ 10000 times 12V 1A 1P 4.3mm 50mΩ 7.3mm Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS