YZP0048-20048-01
Extended
Manufacturer
Xinyangze
MFR.Part #
YZP0048-20048-01
Description
-20℃~+70℃ 10,000 cycles 12V 1A 1P 3.1mm 4.8mm 50mΩ Brass Gold Pogo Pin - Pogo Pin Spring Probe Connector ROHS