283-18K-RC
MFR.Part #
283-18K-RC
JLCPCB Part #
C3421653
Description
-55℃~+235℃ 18kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS