XY-ZH1.5-2A21
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-ZH1.5-2A21
JLCPCB Part #
C19271326
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1.5mm 1x2P 2 250V 2A 2P 3.7mm 4.7mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS