XY-XHB2.54-6A21-YT
MFR.Part #
XY-XHB2.54-6A21-YT
JLCPCB Part #
C22391491
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 250V 3A 6 6P Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 XHB Yellow Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS