XY-XHB2.54-4A11-YT
MFR.Part #
XY-XHB2.54-4A11-YT
JLCPCB Part #
C22391494
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 3A 4 4P Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XHB Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS