XY-XHB2.5-14A51
MFR.Part #
XY-XHB2.5-14A51
JLCPCB Part #
C22365994
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14 14P 1x14P 2.5mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS