XY-XH2.54-5A21-YT
MFR.Part #
XY-XH2.54-5A21-YT
JLCPCB Part #
C22391480
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5P Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 XH Yellow Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS