XY-MX1.25-13A51
MFR.Part #
XY-MX1.25-13A51
JLCPCB Part #
C22365968
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13 13P 1A 1x13P 50V Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS