XY-DC002-1.3
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-DC002-1.3
JLCPCB Part #
C53133512
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 1.3mm 1A 30V 4.2mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS