TS09-CBW1FH10.0
MFR.Part #
TS09-CBW1FH10.0
JLCPCB Part #
C22392211
Package
Plugin-4P,4.5x4.5mm
Description
10mm 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS