TS05-TBW1FH2.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS05-TBW1FH2.5
JLCPCB Part #
C22362992
Package
SMD,6x3.5mm
Description
12V 2.5N 2.5mm 3.9mm 3mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS