TS017-CBY1FH4.3
MFR.Part #
TS017-CBY1FH4.3
JLCPCB Part #
C22381740
Package
Plugin-4P,6.2x6.2mm
Description
12V 2.5N 4.3mm 50mA 6.15mm 6.15mm Black IP67 PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS