TS016-TBW1FH10.5
MFR.Part #
TS016-TBW1FH10.5
JLCPCB Part #
C22380634
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
10.5mm 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS