TS016-TBW1EH10.5
MFR.Part #
TS016-TBW1EH10.5
JLCPCB Part #
C22380659
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.8N 10.5mm 12V 12mm 12mm 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS