TS016-TBW1EH10.0
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS016-TBW1EH10.0
JLCPCB Part #
C22380658
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.8N 10mm 12V 12mm 12mm 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS