TS015-CBW1FH5.5
MFR.Part #
TS015-CBW1FH5.5
JLCPCB Part #
C22380578
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 5.5mm 50mA No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS