TS014-TBW1FH11.0
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS014-TBW1FH11.0
JLCPCB Part #
C22397175
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
11mm 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS