TS011-TBW1EH2.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS011-TBW1EH2.5
JLCPCB Part #
C22364834
Package
SMD-4P,5.1x5.1mm
Description
1.8N 12V 2.5mm 5.15mm 5.15mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS