TS010-TBW1FH3.8
MFR.Part #
TS010-TBW1FH3.8
JLCPCB Part #
C22362997
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
12V 2.5N 3.8mm 4.5mm 4.5mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS