PZ2.54-UP1S-20A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PZ2.54-UP1S-20A
JLCPCB Part #
C22396707
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x20P 3A 3mm 40P 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS