PZ2.54-UP1D-16A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PZ2.54-UP1D-16A
JLCPCB Part #
C22434965
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16P 1x16P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS