PM2.54-YP1S-20A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PM2.54-YP1S-20A
JLCPCB Part #
C22399551
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x20P 3.2mm 3A 40P 8.5mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS