PM2.54-YP1D-11A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PM2.54-YP1D-11A
JLCPCB Part #
C22399552
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11P 1x11P 2.54mm 3.2mm 3A 8.5mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS