PM1.27-UP1S-13A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PM1.27-UP1S-13A
JLCPCB Part #
C36499262
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2.4mm 26P 2x13P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS