WAFER-MX1.25-15PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-MX1.25-15PWB
JLCPCB Part #
C22370345
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 23.75mm 3.6mm 5.25mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS