TS-1003-BR10516
MFR.Part #
TS-1003-BR10516
JLCPCB Part #
C720358
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
-30℃~+80℃ 1.6N 10.5mm 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 50mA Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS