DGB508-4P4B-GG361
MFR.Part #
DGB508-4P4B-GG361
JLCPCB Part #
C41347784
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Green Male Plug Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS