DGB508-3P10-MG361
MFR.Part #
DGB508-3P10-MG361
JLCPCB Part #
C41428942
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS