DGB381-6P4B-GG361
MFR.Part #
DGB381-6P4B-GG361
JLCPCB Part #
C41347861
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS