DGB381-6P33-GG361
MFR.Part #
DGB381-6P33-GG361
JLCPCB Part #
C41428879
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS