DGB381-4P3-GG361
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
DGB381-4P3-GG361
JLCPCB Part #
C41428898
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS