DGB381-3P4B-GG361
MFR.Part #
DGB381-3P4B-GG361
JLCPCB Part #
C41347858
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS