DGB381-3P3-GG361
MFR.Part #
DGB381-3P3-GG361
JLCPCB Part #
C41428897
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS