DGB381-3P2S-MG361
MFR.Part #
DGB381-3P2S-MG361
JLCPCB Part #
C41428907
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x3P 3 3.81mm 300V 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS